Migrace – Inteligentní transformace CCM

Inteligentní transformace CCM – se silnými partnery pro budoucí komunikaci se zákazníky

Společnost kwsoft nabízí ve spolupráci s msg a semantics komplexní, individuálně kombinovatelný transformační a migrační balíček pro vaše řízení komunikace se zákazníky (CCM). Celkem mají tři partnerské společnosti více než 80 let zkušeností v oblasti CCM. Nabízený balíček zahrnuje funkčnost, zabezpečení, procesy v souladu s právními předpisy i komplexní podporu a poradenství.

Bezproblémový přechod na optimalizovanou správu komunikace se zákazníky pomocí Serie M/

Jako vedoucí systém CCM na trhu umožňuje Serie M/vysoce automatizovanou a cílenou komunikaci se zákazníky a je využívána významnými pojišťovnami a bankami v celé Evropě. Volba provozování Serie M/ je na našich zákaznících, ať už na místě, nebo v cloudu, se všemi výhodami softwaru jako služby. Serie M/ zahrnuje jak tvorbu dokumentů (Content Composition) s pomocí M/TEXT tak vícekanálovou správu výstupů pomocí M/OMS.

Společně s našimi strategickými partnery msg a semantics nabízíme komplexní odborné znalosti v oblasti migrace, takže můžete převzít odpovědnost za komunikaci se zákazníky, aniž byste se museli starat o migraci.

Výkon pro komunikaci se zákazníky – bezpečnost pro vaši společnost

Naše partnerství vytváří silný tým zhruba 250 odborníků, a to i pro společnost DOPiX, jejíž činnost je postupně ukončována. Pro mnoho společností je nyní třeba najít bezpečnou alternativu. kwsoft je jediným poskytovatelem v regionu DACH, který je na trhu úspěšně etablován již více než 40 let. Naši četní referenční zákazníci vám rádi zodpoví vaše dotazy týkající se práce s kwsoftem a jejich zkušeností se Serie M/. Cítíme se propojeni a oddáni našim zákazníkům, soustředíme se na naši hlavní činnost a trvale rozvíjíme náš systém CCM s velkým zaujetím. Naším cílem je umožnit našim zákazníkům trvale rozšiřovat komunikaci se zákazníky a získávat pro ně dobré zkušenosti. Protože komunikace se zákazníky se v současnosti mění zásadněji než za posledních 40 let.

Na společnost kwsoft a její partnery se můžete spolehnout

Během migrace vás nenecháme samotné.
Díky osvědčenému partnerství s msg a semantics vám můžeme nabídnout zajímavou nabídku migrace: Díky inovativním metodám sémantiky se zásoby analyzují a také strojově migrují. Správce knihovny, který byl vyvinut na základě lingvistiky, slouží k transformaci logiky textu i specifikace dokumentu. Zkušení odborníci z msg pak poskytnuté zdroje revidují a dokončují. Zdroje jsou přitom vždy technicky optimalizovány.

Kromě toho lze volitelně provést sémantickou nebo jazykovou optimalizaci, revizi s ohledem na omnichannel-komunikaci nebo dokonce konsolidaci nadbytečných položek: Migrace, která je považována spíše za nutné zlo, vytváří konkrétní přidanou hodnotu.

Přibližně 250 zaměstnanců msg se specializuje na řízení výstupů – sem patří zejména Serie M/, ale také DOPiX, který je postupně ukončován. To znamená, že je zaručena i konsolidace textových systémů. Kromě toho má msg podrobné znalosti v oblasti pojišťoven a poskytovatelů finančních služeb, které neustále prohlubuje v projektech se zákonnými zdravotními pojišťovnami i primárními pojistiteli a zajistiteli. Pro usnadnění strukturované a pohodlné migrace mohou odborníci společnosti msg na požádání vytvořit komunikační strategii a plán celého procesu.

Migrační portfolio podporují také další partneři, např. Babiel, dydocon a S&N Invent.

Individuálně kombinovatelné: Naše nabídka řešení

Qualität icon

Serie M/ jako páteř vašeho řešení CCM.

Usability icon

Zjednodušená specifikace dokumentu bez přerušení média pomocí Správce knihovny od semantics

Performance icon

Implementace s přístupem k odvětvovým a technologickým znalostem společností kwsoft a msg

Fortschritt/Technologie icon

Propojení s msg.life, SAP a dalšími specializovanými systémy

icon_progress

Provoz šablon M/TEXT jako správa aplikací

Podpora šablon DOPiX až do dokončení migrace

Služba zpětného volání pro vaše dotazy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Christel Heusler