dydocon

dydocon je nezávislá poradenská společnost pro řízení výstupů s pobočkami v Německu, Rakousku a Švýcarsku, která je partnerem od samého počátku. Od roku 2000 podporuje dydocon své zákazníky v projektech řízení výroby, od roku 2010 jako oficiální partner společnosti kühn & weyh.

Služby

  • Programování dokumentů   
  • Migrace starších systémů   
  • Implementace systému
  • Vývoj softwaru  
  • Analýza systému a ladění výkonu    

Jako dlouholetý partner společnosti kwsoft má dydocon zkušené odborníky na celou řadu produktů kwsoft. Kromě toho na vyžádání poskytuje projektové manažery nebo certifikované scrum mastery. 

Consultants 

Společnost dydocon dbá na kvalitu při výběru svých zaměstnanců: kromě výše uvedených silných stránek po technické i komunikační stránce naše zaměstnance fundovaně školíme a poskytujeme jim průběžné další vzdělávání.  

Referenční projekty (výběr)  

Penzijní pojištění Stuttgart  

Konstrukce celého systému 

Vytvoření vývojového prostředí a globálních vývojových specifikací pro M/TEXT a nastavení pracovních postupů s M/OMS v úzké koordinaci s k&w s cílem převést veškerou korespondenci klienta na produkty k&w.  

Společnost vydávající kreditní karty Mnichov  

Analýza, řízení dílčích projektů a školení  

Komplexní analýza stávajícího systému, vytvoření projektového plánu pro klienta a realizace plánu v roli technického projektového manažera.  

Školení interních zaměstnanců na místě.  

Pojištění Kolín nad Rýnem  

Konsolidace, interaktivní tvorba dokumentů  

Konsolidace heterogenního prostředí dokumentů po podrobné analýze v Serie M/. Zavedení interaktivní tvorby dokumentů pro použití úředníky. Realizováno na základě M/TEXT s přihlédnutím k předem definovaným pracovním postupům a s napojením na předběžné specializované datové systémy.

Služba zpětného volání pro vaše dotazy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Christel Heusler