Serie M/

Serie M Icon

Komunikace se zákazníky je díky Serii M/ jednodušší než kdy dříve

Pro společnosti s vysokým objemem komunikace je otázkou budoucnosti, zda se jim podaří splnit rostoucí požadavky na moderní komunikaci se zákazníky. Pro navázání úspěšného dialogu se zákazníky je zapotřebí kvalitní a cílená komunikace, která osloví a zaujme zákazníky na obsahové, formální i mediální úrovni. Tento úkol lze efektivně splnit pouze s výkonným IT systémem pro Customer Communication Management (CCM). Serie M/ je právě takovým CCM řešením.

Serie M/

Jaké jsou přednosti Serie M/?

Rozhodující výhodou oproti jiným řešením na trhu je, že Serie M/ je schopna řídit celý proces komunikace. Od získání potřebných dat, přes vytvoření a design obsahu komunikace, až po vytvoření odpovídajícího výstupu pro zvolený výstupní kanál. To přináší další výhody:

performance

Výkon

Optimalizovat a automatizovat celý proces zpracování dokumentů může pouze ten, kdo ho má pod kontrolou.

money

Úspora nákladů

Serie M/ vytváří libovolné typy obchodní komunikace (digitální, fyzické) v potřebném režimu práce (dávkový, online). Je navržen jako celofiremní řešení, které odstraní izolované aplikace a konsoliduje firemní IT prostředí .

quality

Kvalita

Produkty a procesy jsou vzájemně koordinovány. V žádném okamžiku není nutná konverze, takže všechna data pro vytvoření vysoce kvalitní komunikace jsou vždy  k dispozici.

security

Jistota

Moderní softwarová architektura, správa verzí, centrálně řízené a kontrolované procesy atd. zajišťují nejvyšší bezpečnostní standardy.

technology

Pokrok & Technologie

Serie M/ patří k technologické špičce na trhu v oblasti CCM, jako jediný systém na trhu může těžit z více než 40 let zkušeností s tvorbou a výstupem obchodní komunikace a dokumentů.

usability

Použitelnost

Všechna uživatelská rozhraní systému odpovídají moderním standardům  a jsou natolik uživatelsky přívětivá, že uživatelům stačí krátké seznámení, aby s nimi mohli efektivně pracovat.

creating communication

Serie M Icon

Co dělá Serie M/? 

Úkol oslovit zákazníky správným kanálem, a to jak z hlediska obsahu, tak formy, je stále složitější. Profesionálně ji lze zvládnout pouze pomocí výkonného CCM. Serie M/ řeší tento úkol pomocí tří optimálně sladěných modulů, které z ní činí centrální centrum komunikačních a dokumentačních procesů.

Funkce Serie M/

Serie M/ je sada softwarových produktů pro automatizované vytváření personalizované komunikace zákazníky. Řešení Serie M/ CCM je určeno pro společnosti s vysokými komunikačními potřebami a je určeno k vytváření všech forem digitální i fyzické komunikace se zákazníky.

Číst dál

Serie M/

Vstup

M/TEXT

Vytváření obsahu, sestavení a design obsahu určeného pro adresáta.

M/TEXT Server

Výstup

M/OMS

Správa vícekanálového výstupu, finalizace připraveného obsahu pro příslušné výstupní kanály (optimalizace zásilek, formátování, duplikace atd.).

Administrace

M/Workbench

Centrální správa zdrojů, konfigurace řešení, design komunikace.

Serie M/ CCM – osvědčená i moderní

Spolehněte se na vždy aktuální řešení CCM.

K čemu slouží Serie M/?

Cílem Serie M/ je vytvořit individuální CCM řešení s kombinovatelnými a konfigurovatelnými standardními moduly. To umožňuje zejména společnostem s vysokými komunikačními potřebami vytvářet kvalitní komunikaci se zákazníky, která splňuje rostoucí požadavky zákazníků a vytváří pozitivní zákaznickou zkušenost. Ta je tím větší, čím relevantnější je obsah pro příjemce a čím více je mu zprostředkován očekávaným kanálem – a v designu, díky němuž je odesílatel okamžitě rozpoznatelný.

Jednotlivé produkty Serie M/ jsou úzce propojeny prostřednictvím rozhraní na technické úrovni. M/TEXT a M/OMS můžete používat i nezávisle na sobě jako samostatné produkty, ale maximální funkcionalitu využijete jejich propojením.

Související témata

Illustration

Jak implementovat Serii M/ CCM v mé společnosti?

S námi

Naši konzultanté vás podpoří v každé fázi procesu – službami a v rozsahu, který potřebujete.

A v případě potřeby s našimi partnery

Dobře vyškolení partneři posilují náš tým o další kapacity a mnoho doplňkových produktů, hotových rozhraní a hotových řešení.