Babiel

Společnost Babiel GmbH byla založena v roce 1991 jako nezávislá dceřiná společnost CONET Technologies Holding GmbH a podporuje své zákazníky při vývoji a vysoce dostupném provozu digitálních infrastruktur pro řešení řízení zákaznické a občanské zkušenosti.

Služby

Konzultanti v oddělení komunikace se zákazníky a řízení výstupů společnosti Babiel jsou speciálně certifikováni pro produkty Serie M/ a M/TEXT TONIC a přinášejí zkušenosti získané při převodu více než 75 000 šablon dokumentů. Společnost Babiel podporuje své zákazníky ve všech fázích jejich projektu komunikace se zákazníky – ve vybraných bodech nebo komplexně od začátku do konce – od koncepce až po bezpečný provoz:

  • Poradenské a architektonické služby na rozhraní mezi obchodními požadavky a výstupními a korespondenčními scénáři.
  • Posouzení stávajících prostředí systému řízení výstupů
  • Analýzy dokumentů v kontextu nových obchodních a výstupních požadavků.
  • Řízení a koordinace projektů až po celkovou odpovědnost
  • Podpora při implementaci a migraci založená na osvědčených metodách a postupech.

 

Provoz Serie M/ v německém datovém centru

Společnost Babiel se zaměřuje na provoz digitálních řešení komunikace se zákazníky. Její zákazníci mají na provoz svých systémů nejvyšší nároky. Systémy jsou provozovány výhradně z Německa. Vždy v souladu s DSGVO, GDPR a zcela bezpečné, certifikované podle IT-Grundschutz BSI od roku 2007. Datová centra Babiel i základní procesy a služby jsou každoročně auditovány německým Spolkovým úřadem pro bezpečnost informací (BSI). Služby jsou poskytovány na vyžádání 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v souladu s ITIL v Düsseldorfu. Tuto nabídku využívají například systémy spolkových vlád a ministerstev Německa a Rakouska.

Služba zpětného volání pro vaše dotazy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Christel Heusler