Vaše požadavky

Máte speciální úkol k řešení?

V oblasti CCM se opakovaně objevují jednotlivá technická nebo funkční témata, která jsou obzvláště žádaná a diskutovaná. Zde se budeme věnovat těmto aktuálním tématům, abychom vás do dané problematiky rychle věcně/technicky uvedli. A samozřejmě nezůstáváme jen u otázek, ale nabízíme i řešení.

Přístupnost

Společnosti, které berou otázku přístupnosti v profesionální komunikaci vážně a nabízejí odpovídající produkty a služby, vysílají na trhu pozitivní signál, který se odráží i v jejich vystupování a úspěchu na trhu.

Optimalizace procesů CCM pomocí Business Intelligence

Pomocí podnikové analytiky nebo Business Intelligence BI můžete shromažďovat, vyhodnocovat a prezentovat distribuovaná a nehomogenní firemní a tržní data. Tímto způsobem získáte důležité informace o stavu, potenciálu a perspektivách vaší společnosti. Použijte tuto metodu založenou na faktech k podpoře manažerských rozhodnutí!

CCM v cloudu

Díky moderní softwarové architektuře Serie M/ je možné provozovat CCM v cloudu.

Individuální přístup k zákazníkům

Doba jednotných standardních řešení skončila. Dnes jde o vytváření pozitivní zkušenosti na každém místě kontaktu se zákazníkem(Touchpoint).

Responzivní rozvržení

Responzivní (webový) design je princip designu založený na formátu HTML, který umožňuje zobrazovat webové stránky nebo dokumenty přehledně a uživatelsky přívětivě na příslušných koncových zařízeních.

Máme pro vás řešení!

Vedoucí postavení v řízení výstupů

Vysoce výkonná správa výstupů, kterou lze bezproblémově integrovat do jakéhokoli ekosystému: Rádi vám ukážeme, jak naše produkty používat, aby vyhovovaly vaší situaci.

Přehled produktů Serie M/

Náš produkt pro vaše požadavky

Služba zpětného volání pro vaše dotazy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Christel Heusler