Vytváření dokumentů a výstup dokumentů ze systému SAP HCM

Nižší náklady a větší flexibilita mzdové agendy díky SAP HCM 

Chybí vám také potřebná flexibilita při poskytování mezd ze systému SAP HCM? Pouze pokud můžete flexibilně volit mezi analogovým a/nebo digitálním výstupem, lze úspory nákladů na digitální přenos využít okamžitě. Z tohoto důvodu vyvinula společnost kwsoft společně se svým partnerem actum řešení, s nímž můžete individuálně navrhnout dodávku mezd ze systému SAP podle svých požadavků. 

 • Přímé připojení k
  SAP HCM
   
 • Rychlé zavedení prostřednictvím předem nakonfigurovaného rozhraní 
 • Certifikované řešení SAP 
 • Získejte kontrolu a flexibilitu v procesu 
 • Propojení systému SAP s komplexním systémem CCM Serie M/. 
 • Řešení zůstává ve standardu SAP 
 • Vícekanálový výstup – způsob doručení určujete vy. 
 • Digitální přeprava přináší značné úspory nákladů 
 • Snadné rozšíření pomocí portálových řešení, jako je fileee 

Integrace

Bezproblémová integrace do systému SAP

Aby bylo možné využít možnosti řešení CCM, jako je Serie M/ od společnosti SAP, musí systémy vzájemně komunikovat. Adaptér ZENOS to umožňuje tím, že přebírá určování dat a řízení procesu. ZENOS se dokáže ponořit do standardů SAP a podle nich vyplnit mzdové formuláře prostřednictvím strukturovaného čtení, mapování, přípravy a zpracování. Technická optimalizace prostřednictvím rozdělování zátěže (on-the-fly / dynamické), vytváření pracovních balíčků, které lze zpracovávat s vysokým výkonem, jakož i monitorování a řízení procesů, činí z celé věci komplexní řešení.

Řízení procesů – Omnichannel

Známý proces – nové možnosti

Společné řešení společností kwsoft a actum vytváří nové možnosti, ale zůstává ve standardu SAP a nemění dosavadní proces SAP. Mzdy se spouštějí jako obvykle ze SAP HCM pomocí mzdového programu: Požadovaný standardní typ komunikace je uložen v kmenových údajích zaměstnance nebo v centrálním umístění v systému SAP. Namísto toho, aby ZENOS zahájil proces tisku jako dříve, přenese data do Serie M/. Tím získáte plnou kontrolu nad dalším zpracováním.

Který kanál byste si přáli?

Se Serie M/ vám kwsoft nabízí všechny možnosti moderního systému CCM. Způsob doručení určujete vy:

 • Předání poskytovateli tiskových služeb,
 • tisk přes interní tiskovou linku,
 • digitální výstup na portál
 • nebo kombinací těchto způsobů.

Se Serie M/ můžete optimalizovat papírový proces nebo jednoduše přejít na digitální expedici. Zejména digitální expedice nabízí obrovský potenciál úspor ve srovnání s tiskem, obálkováním a frankováním ve vlastní režii.

Potenciál úspor

Využijte možnosti úspor při zasílání personálních dokumentů digitálně!

Díky propojení centrálního řešení CCM Serie M/ implementovaného se systémem ZENOS získává mzdový proces od společnosti SAP obrovskou flexibilitu. Funkce omnichannel systému Serie M/ zajišťuje, že výplatní pásky a v případě potřeby i další dokumenty z oblasti lidských zdrojů jsou zaměstnanci doručovány požadovanými kanály. Využijte možnosti úspory nákladů díky bezpečnému a cenově výhodnému doručení, například prostřednictvím našeho partnerského produktu fileee. Střednědobé snížení nákladů o 50 % je pro zákazníky nad určitou velikost určitě možné.

Výplatní pásky jsou často nepřehledně strukturované, ale vaši zaměstnanci chtějí rychle zaznamenat informace, které jsou pro ně důležité. Se Serie M/ se obejdete bez složitého vývoje formulářů v systému SAP a místo toho můžete rychle a snadno vytvářet formuláře s odpovídající vizualizací. Použité šablony lze bez větší námahy upravit, a to i v případě změn na poslední chvíli.

Kromě mzdové agendy lze řešení použít i pro další personální dokumenty, jako jsou oznámení o sociálním pojištění, nástupní formuláře nebo pracovní smlouvy.