FIDA Software

S více než 100 zaměstnanci poskytuje poradenství FIDA Software pojišťovnám a bankám již 30 let. Dlouholeté zkušenosti, vynikající kvalita a myšlení orientované na budoucnost z ní činí ideálního partnera. Společně se svými zákazníky zvládá výzvy digitálního světa.

Profesionální procesní poradenství – vývoj (IT) – systémová podpora – systémová údržba – vlastní produktová řešení – to jsou hlavní témata každodenní projektové práce společnosti FIDA.

FIDA poskytuje odpovědi na otázky, které zaměstnávají odvětví. Zaměstnanci, kteří jsou individuálně a zákaznicky orientovaní, s vysokou úrovní odborných znalostí a praktickou orientací, pracují na digitální budoucnosti.

Po spolupráci s produkty společnosti kwsoft od roku 2003 uzavřela společnost FIDA v roce 2021 partnerství se společností kwsoft. Cílem partnerství je ještě užší spolupráce kolem Serie M/.

V první verzi webového portálu FIDA CajaS, který se rozšiřuje na sadu nástrojů se službami kolem Serie M/, lze dokumenty testovat v regresním testu.

Služba zpětného volání pro vaše dotazy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Christel Heusler