BITMARCK

Jako poskytovatel řízených služeb na trhu IT v oblasti zákonného zdravotního pojištění společnost BITMARCK podporuje digitalizaci v tomto odvětví a u svých zákazníků prostřednictvím inovativních produktů, řešení a služeb. Zákazníky skupiny jsou podnikové a cechovní zdravotní pojišťovny, stejně jako DAK-Gesundheit a další náhradní zdravotní pojišťovny – IT služby společnosti BITMARCK využívá více než 30 000 zaměstnanců a přibližně 25 milionů pojištěnců v systému SHI a více než 80 procent německých zákonných zdravotních pojišťoven je zákazníky skupiny. S přibližně 1 550 zaměstnanci dosahuje společnost BITMARCK ročního obratu 342 milionů eur.

Od poloviny září 2019 je společnost kühn & weyh Software GmbH certifikovaným partnerem skupiny společností BITMARCK v oblasti OMS Plus a s řešeními M/TEXT a M/OMS nabízí kvalifikované nástupnické řešení za ukončované textové řešení WinBK společnosti BITMARCK Software GmbH.

Certifikace produktu dále rozšiřuje partnerství mezi společnostmi kühn & weyh a BITMARCK. Navíc byla dohodnuta ještě užší spolupráce, která by měla být v konečném důsledku přínosem pro zdravotní pojišťovny, které používají standard BITMARCK_21c|ng GKV.

Služba zpětného volání pro vaše dotazy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Christel Heusler