msg.PIA

Efektivní systém správy portfolia pro životní a majetkové/úrazové pojištění

S msg.PIA (Primary Insurance Application) nabízí náš partner msg vyspělé, procesně podporované all-line-of-business řešení, které zaujme jednotným, procesně orientovaným rozhraním a jednoduchým ovládáním a umožňuje flexibilní a efektivní správu portfolia. msg.PIA nabízí možnost využití standardních řešení založených na SAP, jako jsou SAP Business Partner a FS-CD.

Společně s naším partnerem msg systems jsme ve velmi krátké době vytvořili tři dokumenty pro software pro správu pojistného kmene msg.PIA.:

  • Potvrzení o pojištění
  • Volný dopis s textovými moduly
  • Potvrzení o zaplacení pohledávky

Výhody

Blesková implementace

Rychlé seznámení

Pevné a interaktivní dokumenty

Připojení k systému SAP

Dobrá spolupráce

Řešení by mělo jít do produkce

Projekt  

Pro software pro správu pojistného kmene msg.PIA byly s malým rozpočtem a ve velmi krátkém čase vytvořeny a propojeny tři typické dokumenty pro pojišťovnictví. Dokumenty jsou spouštěny v systému msg.PIA z různých obchodních transakcí a data jsou přenášena do kwsoftu prostřednictvím webové služby. Na pozadí zpracované dokumenty jdou předdefinovanou cestou přímo ke koncovému zákazníkovi, jeden dokument (volný dopis) lze ještě upravit ručně v kwsoft workbench, případně s využitím textových modulů.   

To, co bylo zamýšleno jako prototyp, si rychle získalo stávající zákazníky msg.PIA v celé Evropě. Řešení se tak kvalifikovalo jako „člen sady msg.PIA Suite“ a nyní se chystá do produkce. 

Spolupráce

Spolupráce mezi společnostmi msg systems a kwsoft byla pro všechny zúčastněné velkou zábavou, a to jak profesní, tak osobní: všichni se od sebe navzájem hodně naučili a byli překvapeni rychlými úspěchy. Těšíme se na další společný projekt! 

Služba zpětného volání pro vaše dotazy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Christel Heusler