ConSol

Špičkoví IT konzultanti a hnací síla inovací

Společnost ConSol Consulting & amp; Solutions Software GmbH se sídlem v Mnichově a několika pobočkami po celém světě poskytuje již více než 35 let IT řešení na míru pro místní i mezinárodní společnosti. Portfolio služeb společnosti ConSol pokrývá celý životní cyklus softwaru – od špičkového IT poradenství a agilního vývoje softwaru až po provoz a podporu.

Společnost ConSol si dala za cíl, aby IT prostředí a obchodní procesy jejích zákazníků odpovídaly výzvám zítřka. V souladu s mottem „Best in Digitalization“ sleduje společnost ConSol cíl podporovat podniky v jejich strategii digitalizace. ConSol se zaměřuje na oblasti, jako jsou cloud-native, kontejnery, mikroservisní architektury a automatizace IT.

Současně společnost ConSol pokračuje v rozšiřování svých strategických technologických partnerství. Společnost Consol je Red Hat Premier Partner se zaměřením na cloudová řešení, NGINX Preferred Partner a SUSE Gold Partner.

kwsoft a ConSol – dokonalé doplnění

Partnerství mezi společnostmi kühn & weyh Software GmbH a ConSol nabízí zákazníkům dokonalé symbiózní řešení pro realizaci jejich strategie komunikace se zákazníky: zatímco kwsoft dodává příslušný softwarový produkt, ConSol poskytuje podporu při vytváření infrastruktury (aplikační / cloudová úroveň) nebo při integraci (API).

Spektrum služeb ConSol

Poradenství

Ať už se jedná o agilní koučink, krátkodobé poradenství nebo kompletní převzetí řízení projektu – ConSol nabízí podporu od analýzy požadavků až po optimalizaci procesů.
Zejména v oblasti OpenShift Consulting je ConSol silným partnerem a podporuje servisními moduly kolem vývojové platformy od společnosti Red Hat.

Architektura softwaru

Specialitou společnosti ConSol jsou komplexní softwarové systémy. Poskytujeme poradenství při přechodu staré softwarové architektury na model architektury přizpůsobený vašim potřebám, například na cloudové prostředí.

Pro efektivní fungování aplikací je zásadní výběr správné infrastruktury aplikačního serveru. Jako Red Hat Premier Partner má ConSol speciální odborné znalosti. Portfolio, které podporujeme, zahrnuje aplikační servery Red Hat JBoss a WildFly. Kromě toho má společnost ConSol dlouholeté zkušenosti s projekty v oblasti cloudu a kontejnerizace. Pro váš projekt hledáme to nejlepší řešení – bez ohledu na poskytovatele. Kromě Kubernetes a Red Hat OpenShift používáme také open source orchestrační platformu SUSE Rancher.

ConSol také rád převezme provoz vašeho IT prostředí a zajistí, aby vše fungovalo hladce – v němčině a s 24hodinovou podporou na vyžádání. Díky monitoringu přizpůsobenému vaší infrastruktuře a aplikacím lze chyby a problémy odhalit s předstihem, než povedou k selhání systému. Pro správu výkonu aplikací se ConSol spoléhá na systémy Nagios, Instana a Grafana.

Závěr

Se společnostmi kühn & weyh Software GmbH a ConSol Software GmbH máte po svém boku dva kompetentní partnery, kteří vám nabízejí dokonalý komplexní balíček: K dispozici je individuální software spojený s potřebnými odbornými znalostmi v oblasti poradenství, implementace, provozu a podpory.

Služba zpětného volání pro vaše dotazy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Christel Heusler