artegic

artegic je určena marketérům, kteří nejsou spokojeni se zákaznickou zkušeností a výsledky svého současného marketingu a kteří chtějí dosáhnout více moderními prostředky: S individuálními řešeními založenými na konkrétních případech použití a vyzkoušenými v předních společnostech. Pro rychlejší cestu k měřitelnému přínosu k obchodnímu úspěchu.

artegic má více než 15 let zkušeností a know-how v oblasti marketingových technologií, IT integrace, provozu a osvědčených postupů pro digitální dialogový marketing.

artegic je přední německý specialista na standardní software pro automatizaci marketingu, e-mailový marketing a optimalizaci transakčních e-mailů pomocí e-mailu a mobilních zařízení a zároveň provozovatel jedné z největších platforem softwaru jako služby pro digitální marketing v Evropě.

S 80 zaměstnanci v německých pobočkách v Bonnu a Mnichově i v mezinárodních zastoupeních je artegic zárukou trvale úspěšného dialogového marketingu s výrazně lepšími výsledky a menšími provozními nároky.

Základem řešení společnosti artegic je několikrát oceněná sada ELAINE Marketing Automation Suite pro automatizaci marketingu, e-mailový marketing a optimalizaci transakčních e-mailů. Toto řešení získalo několik ocenění v odborném tisku, včetně ocenění za nejlepší evropskou marketingovou sadu pro marketing zaměřený na zákazníka.

Přibližně 82 procent německých uživatelů internetu je v kontaktu s firmami prostřednictvím technologie artegic. Mezi zákazníky společnosti artegic patří každá třetí společnost z indexu DAX a mezinárodní klíčoví hráči, jako jsou BMW, PAYBACK, RTL, BURDA, REWE, ING, Cosmos Direkt, Web.de a DHL.

Každý měsíc je pomocí technologie artegic odesláno přibližně 2,7 miliardy e-mailů, SMS a mobilních zpráv do 141 zemí světa.

Společnost artegic je celopodnikově certifikována společností TÜV Rheinland podle mezinárodní normy pro bezpečnost IT a dat ISO/IEC 27001 a ISO/IEC 27018. Tento Fraunhoferův spin-off založený v roce 2005 získal řadu ocenění za inovace a průkopnické zavádění požadavků na ochranu dat, včetně cen eco Internet Award, Cased Security Award a International Business Award (Stevie).